ЗАРШЕН ПРВИ УПИСНИ РОК ЗА БРУЦОШЕ: Слободна места за септембар до краја месеца
НА Универзитету у Београду завршен је први, јунски уписни рок.
Фото: Н. Живановић
Након завршеног уписа, факултети достављају Универзитету извештај о уписаним студентима по студијским програмима, као и евиденцију преосталих слободних места.
Према речима проф, др Дејана Филиповића, проректора за наставу и председника централне уписне комисије, по пријему наведених појединачних извештаја факултета биће донет званичан закључак о томе где има упражњених места по факултетима, на буџету и на самофинансирању.
После седнице централне уписне комисије, биће објављене информације о другом уписном року, који је планиран за период од 29. августа до 12. септембра на факултетима на којима је остало слободних места после првог рока.
Препоручујемо
САРАДЊА ФТН СА ВИНЧОМ: Потписан Меморандум о разумевању и сарадњи
01. 07. 2026. у 15:53
ПРИЈАВЕ ЗА ЗЛАТНИ ИНДЕКС: Електротенички факултет позива дипломце
01. 07. 2026. у 14:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)