ОПРОШТАЈ ОД КОМНЕНИЋА: Одржана комеморација у Народном позоришту (ФОТО/ВИДЕО)
КОМЕМОРАЦИЈА преминулом глумцу Борису Комненићу одржана је данас у Народном позоришту.
Фото: З. Кнежевић
Он ће данас бити у Алеји заслужних грађана на Новом гробљу, навели су из овог театра.
Комненић је преминуо у суботу, 6. марта, у 64. години, у Београду, после тешке болести.
Препоручујемо
ПОСЛЕДЊИ ПОЗДРАВ ВЕЛИКОМ ГЛУМЦУ: Познато када ће бити сахрана Бориса Комненића
09. 03. 2021. у 10:46
"БОЖЕ, КАКАВ ДАН": Јелени Томашевић тешко пала смрт још једне легенде
07. 03. 2021. у 20:29
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)