НОВИ ДАТУМ ПРЕМИЈЕРЕ „ТРАМВАЈ ЗВАНИ ЖЕЉА": Претпремијера у марту

ПРЕМИЈЕРА представе „Трамвај звани жеља“ Тенеси Вилијамса у режији Југа Ђорђевића, која је планирана за крај фебруара у Народном позоришту у Сомбору одложена је, саопштено је из ове театарске куће.

НОВИ ДАТУМ ПРЕМИЈЕРЕ „ТРАМВАЈ ЗВАНИ ЖЕЉА: Претпремијера у марту

Фото: Ј.Б.

Претпремијера ће бити 4. марта, а премијера 5. марта у 18 часова. Посетиоци купљене улазнице могу заменити за нови датум одигравања на билетарници установе ,сваког радног дана и суботе од 10 до 14 сати, као и на дан одигравања представе од 17 до 18 часова.

Све додтане информације посетиоци помогу добити позивом на телефон 025/436-373 и 062 248020.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу