ЗАБРАЊЕНО ОЦЕЊИВАТИ ФИЛМ ДАРА ИЗ ЈАСЕНОВЦА: Хрватска акција није успела да снизи сјајну оцену, ИМДБ донео несвакидашњу одлуку
ФИЛМСКА платформа ИМДб уклонила је могућност оцењивања филма „Дара из Јасеновца“ Предрага Гаге Антонијевића.
Фото: ИМДБ принтскрин
У тренутку када је онемогућено оцењивање, филм је имао оцену 9,4 од могућих десет.
Још увек није познато да ли ће ова могућност бити враћена када буде почело приказивање у биоскопима.
Као што је познато, све је кренуло од акције Хрвата на ИМДБ-у. Наиме, они су "Дари" давали најнижу оцену 1, али и поред тога филм има велику оцену.
Препоручујемо
СКАНДАЛОЗНА АМЕРИЧКА КРИТИКА "ДАРЕ ИЗ ЈАСЕНОВЦА": То је српска расистичка пропаганда
27. 01. 2021. у 16:12
ПОГЛЕДАЈТЕ: Објављен званични трејлер за филм "Дара из Јасеновца" (ВИДЕО)
19. 01. 2021. у 09:37
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (12)