ТУГА! Ово је последња порука на твитеру Мире Фурлан: "Не плашим се, гледам у звезде - тамо идем ускоро..."
МИРА Фурлан преминула је у 65. години, а осим тужне вести о смрти легендарне глумице, на њеном званичном налогу објављен је и њен последњи твит.
Фото: Н. Фифић
- Гледам у звезде. Ведра је ноћ и Млечни пут се чини тако близу. Тамо идем ускоро. “Сви смо ми материја из звезда”, одједном се сетим речи Делин из Џоовог сценарија. Није то тако лоше. Не плашим се. У међувремену, допустите да склопим очи и осетим лепоту око мене. И да удахнем, испод тамног неба пуног звезда. Удахнем. Издахнем. То је све - стоји на последњем твиту на њеном профилу.
Подсетимо, Мира је рођена је 1955. године у Загребу где је завршила основну школу, а потом и гимназију. Са својих 22 година дипломирала је Академији. Последњих година живела је у САД, где је остварила такође бројне улоге, а једна од најпознатијих је у научнофантастичној телевизијској серији Бабилон 5 (Бабyлон 5).
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)