ЊЕГОВ ЛИК ЋЕ УСКОРО ОЖИВЕТИ: Колеге се опростиле од преминулог глумца Ивана Бекјарева

ЕКИПА играног филма „Било једном у Србији“, коју је чинио и јуче преминули глумац Иван Бекјарев, упутила му је последњи поздрав поруком да је био, али и да остаје у тиму овог играног филма који је сниман у Лесковцу и његовој околини.

ЊЕГОВ ЛИК ЋЕ УСКОРО ОЖИВЕТИ: Колеге се опростиле од преминулог глумца Ивана Бекјарева

Фото: Милена Анђела

Бекјарев је играо лик инспирисан човеком који је више пута биран за градоначелника Лесковца почетком прошлог века због чега је прозван „татко на народ“.

- Филм је, као и сам живот, чудо. Иван нас је напустио, а његов „татко на народ“ ће, ипак, ускоро оживети. Баш онако како га знамо. Шеретски, господски, са вечно присутним осмехом на лицу. Била нам је част, привилегија и задовољство да поделимо тренутке последњих глумачких дана са великим српским глумцем Иваном Бекјаревим - наведено је у саопштењу - Зрачио је топлином и радошћу што ће се још једном отиснути у зачарани свет фантазије и претворити у лик који ће бити на милионима екрана оних које никада није упознао, оних који га воле и данас су тужни.

Снимање филма и телевизијске серије „Било једном у Србији“ прекинуто је крајем прошлог месеца након што је стигла званична потврда да је познати глумац позитиван на вирус корона. Према најавама продукцијског тима овај посао биће настављен на пролеће.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (1)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!