БЕСПЛАТНО ЗА ПИРОЋАНЦЕ: Народно позориште изводи представе на отвореном
ПУБЛИКА у Пироту моћи ће бесплатно да ужива у две представе: поводом почетка нове сезоне Народно позориште извешће у четвртак (17.септембра) дечју представу „Заглуми се постани, ал дете остани“ у парку на Калеу, а дан касније и представу за одрасле „Хасанагиницу“ у амбијенту градске тврђаве.
Фото ВН
Због здравствене предострожности и ограниченог броја гледалаца, улазнице се морају унапред преузети у згради Народног позоришта.
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)