ЦИКЛУС ИЗ ДУБИНЕ СВЕТА: Сликарка Наташа Иванић нови циклус представља у Блок галерији

НОВОБЕОГРАДСКА Блок галерија (Јурија Гагарина 221), од петка, 28. марта, у 19 часова, угостиће изложбу слика Наташе Иванић.

ЦИКЛУС ИЗ ДУБИНЕ СВЕТА: Сликарка Наташа Иванић нови циклус представља у Блок галерији

Фото промо Блок галерија

Ова уметница рођена 1964. године у Београду, дипломирала је на Факултету ликовних уметности 1987.

- Премда у историјском смислу припада многим раздобљима, нови циклус слика метефизичко-мистагошког карактера Наташе Иванић Доце, настаје и предочава се публици у времену преиспитивања културолошке несумњивости цивилизације којој припадамо- истиче у тексту који прати поставку Горан М.Јанићијевић. - Чини се да је на њеним новим сликама упрво реч о сакрализацији дубине света, из перспективе у којој су повезане полазна и исходишња тачка.

Поставка ће бити отворена до 9.априла

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ЖЕНАМА ЗАБРАЊЕН ПРИСТУП СВЕТОЈ ГОРИ? Казна за овај прекршај је сурова, а неке Српкиње су је ипак посетиле