ЗАВРШЕН ФЕСТИВАЛ СТУДЕНТСКОГ ТЕАТРА: Уручена признања младим глумцима (ВИДЕО)
У СПОРТСКО културном центру Обреновац синоћ су уручена признања најбољим учесницима Фестивала студентског театра.
Фото: Новости
Према оцени жирија најбоља представа фестивала је "Игре у песку" док је награда публике у тој категорији отишла младој глумици Љубици Игић за ауторску представу "Силвана".
Награда за сценски покрет припала је глумцу Ђорђу Момчиловићу, награда за споредну мушку улогу глумцу Огњену Јовићу, награда за споредну женску улогу глумици Снежани Џоговић.
Награде за главну мушку и женску улогу однели су Лука Потпарић и Теодора Миклушев.
Фестивал у Обреновцу се одржава већ пет година, а током пет дана позоришна публика има прилику да види студентске представе.
Организатори кажу да су задовољни посетом и да очекују да ће и следеће године овај Фестивал привући пажњу Обреновчана.
Фото: Новости
Фото: Новости
Фото: Новости
Фото: Новости
Препоручујемо
ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДВА ВЕКА ОД ОСНИВАЊА : Почели Дани Матице српске у Сремским Карловцима
21. 01. 2026. у 16:33
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)