ПРЕМИЈЕРА У НИШКОМ НАРОДНОМ ПОЗОРИШТУ: Аплаузи за представу “Барбело, о псима и деци”

У НАРОДНОМ позоришту Ниш синоћ је одржана премијера представе ,,Барбело, о псима и деци“ Биљане Србљановић, у режији Стевана Бодроже.

ПРЕМИЈЕРА У НИШКОМ НАРОДНОМ ПОЗОРИШТУ: Аплаузи за представу “Барбело, о псима и деци”

Д.М.

 Сјајна глумачка екипа два и по сата држала је публици пажњу и на крају представе награђена вишеминутним аплаузима.

Ово је прва копродукција Народног позоришта Ниш и Народног позоришта Пирот, подржана је од Министарства за културу.

- Изузетан комад и прича у о људској потреби и потрази за љубављу, смислом и надом у времену безнађа и зла, у коме емпатија и људскост замиру и нестају - речено је за ову представу.

Сценограф представе је Весна Поповић, костимограф Милица Коларић, а композитор Стефан Филиповић. За сценски покрет задужена је Кренаре Невзати.

У представи играју: Милица Филић (Милица), Данијела Ивановић (Мила), Евгенија Станковић (Милена), Александар Алексић (Драган), Зоран Живковић (Драго), Александар Радуловић (Зоран), Милан Наков (Марко), Александра Стојановић (Кучкарка), Наталија Гелебан (Докторка) и Марко Павловски (Наратор/Луталица).

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

Конкурс је отворен: ко закасни – остаје без шансе за РОМА Цомпанy субвенције