НОВА ПРЕДСТАВА ИВОРА МАРТИНИЋА: "Било би штета да биљке крепају" премијерно у Хартефакт кући

В.В.С.

12. 09. 2022. у 14:29

ПРЕМИЈЕРА представе "Било би штета да биљке крепају" (ауторски пројекат писца и редитеља Ивора Мартинића) на репертоару је 13. септембра у Хартефакт кући.

НОВА ПРЕДСТАВА ИВОРА МАРТИНИЋА: Било би штета да биљке крепају премијерно у Хартефакт кући

фото:Промо

"Било би штета да биљке крепају" драма је о прекиду дугогодишње љубавне везе. Аутор Ивор Мартинић паралелно ствара две аутономне представе са троје младих глумаца који на два потпуно различита начина причају исту причу. Откривањем дела интиме самих глумаца постиже се да свако извођење буде другачије, чиме им аутор поверава улоге коаутора.

Представа је узбудљиве и несвакидашње форме, у којој играју Мина Обрадовић, Марко Васиљевић и Недим Незировић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (0)

КО ЈЕ СВЕШТЕНИК КОЈИ ЈЕ НОЋУ ДИ - ЏЕЈ? Хит на друштвеним мрежама - савремен начин да младима покаже религију(ВИДЕО)