МАТИЈА БЕЋКОВИЋ ОДУШЕВИО ОМЛАДИНУ: Ђаци посетили штанд "Новости", једна ученица поделила посебну причу са њим (ФОТО/ВИДЕО)
МАТИЈА Бећковић је данас на Сајму књига читаоцима потписивао своју најновију књигу "Онамо намо".
Фото: Новости
Књига, која носи име по "Српској Марсељези" из пера краља Николе Петровића, изазвала је велику пажњу посетилаца сајма.
Фото: Новости
Професорка Земунске гимназије Валентина је са својим ученицима посетила штанд "Новости".
Омладина је била одушевљена Матијом Бећковићем, и тражили су да се фотографишу са њим. Једна ученица је поделила са чувеним песником да јој је његова песма "Хлеба и језика" донела прву награду на републичком такмичењу.
Препоручујемо
САЛАШ НИ НА НЕБУ НИ НА ЗЕМЉИ: Овако ће изгледати музеј посвећен Ђорђу Балашевићу
22. 12. 2021. у 10:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)