ПАЛИ НА “КЕЦУ”: Један крао кола, други чувао стражу па ухапшени
ЗБОГ сумње да су починили кривично дело крађе туђег возила, полиција је у Пожаревцу ухапсила З. З. и Г. М из околине Шапца, саопштила је Полицијска управа у Пожаревцу.
Фото Илустрација / Б. Субашић
З. З. је осумњичен да је синоћ у околини Пожаревца украо возило "застава 101", које је било паркирано на улици, а Г. М. му је "чувао стражу".
Одређено им је задржавање до 48 часова и уз кривичну пријаву ће бити приведени у Основно јавно тужилаштво у Пожаревцу, наводи се у саопштењу.
Препоручујемо
ПУЦАЛИ СУ, А ЗАТИМ ПОКУШАЛИ ДА ПРЕГАЗЕ ДЕЦУ: Бандити нису одустали од крађе мерцедеса
08. 02. 2021. у 21:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)