ЗБОГ СМРТИ РАДНИКА НА ГРАДИЛИШТУ У ВЕЛИКОЈ ПЛАНИ: Данас саслушање директора „Металоградње“, фирме која је изводила радове

Ј. И.

23. 02. 2021. у 12:35

Б.Ч. (65) директор предузећа „Металоградња“ из Краљева које је изводило радове на градилишту „Аша Ибелик“ у Великој Плани, где је настрадао радник, данас ће бити саслушан у Основном тужилаштву у том граду.

ЗБОГ СМРТИ РАДНИКА НА ГРАДИЛИШТУ У ВЕЛИКОЈ ПЛАНИ: Данас саслушање директора „Металоградње“, фирме која је изводила радове

Фото Д.Н.

Директора је полиција задржала због сумње да је било више незаконитости у раду ове фирме чији је радник смртно старадао.


Подсетимо, несрећа се догодила прошлог викедна када се преврнула дизалица, ударила у бетонски зид који се обрушио на радника Н.П. (29) који је, услед повреда, преминуо у болници.

Ухапшен је и М.М. (27) из Краљева који је управљао дизалицом.  Они се сумњиче се за тешко дело против опште сигурности за које је запрећена казна од једне до 8 година затвора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

РАДИНА ШОК ИСПОВЕСТ Гранд је Милана терао да пева на дан сахране - отац му је погинуо, ујак му је био очинска фигура