ЧЕКА ГА И КРИВИЧНА ПРИЈАВА: Затвор за вожњу без дозволе и под психоактивним супстанцама
ПРЕКРШАЈНИ суд у Панчеву казнио је са 20 дана затвора и новчаном казном двадесетједногодишњег мушкарца који је возио без возачке дозволе и под дејством психоактивних супстанци, саопштила је данас Полицијска управа Панчево.
Depositphotos
После заустављања возила приликом контроле у четвртак увече је утврђено да оно није уписано у јединствени регистар и да се на возилу налазе неприпадајуће регистарске таблице.
Због вожње под дејством психоактивних супстанци возачу је прво одређено задржавање до 12 часова, а затим је спроведен Прекшајном суду.
Против наведеног лица биће поднета и кривична пријава, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело фалсификовање исправе, наводи се у саопштењу.
Препоручујемо
ВОЗИО 206 КМ/Х: Лудовао на ауто-путу Шид- Београд! Полиција утврдила о коме је реч
30. 01. 2021. у 11:38
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)