КРАО ТЕЛЕВИЗОРЕ ИЗ ИЗНАЈМЉЕНИХ СТАНОВА? У Новом Саду ухапшен младић из Бешке
НОВОСАДСКА полиција је ухапсила двадесетчетворогодишњака из Бешке, због постојања основа сумње да је учинио кривична дела крађа, тешка крађа и утаја.
Илустрација / Фото Depositphotos
Он се сумњичи да је под лажним именом, на дан, изнајмио три стана у Новом Саду из којих је украо четири телевизора, те да је, затим, украдене телевизоре продао преко огласа. Такође, сумња се да је, из још једног изнајмљеног стана, украо око четири хиљаде динара, тако што је обио ормарић са новцем.
Полиција је, оперативним радом, расветлила сва ова кривична дела и пронашла осумњиченог, као и сва четири телевизора који ће бити враћени власницима.
Против двадесетчетворогодишњака ће бити поднета кривична пријава, у редовном поступку.
Препоручујемо
ПОЗНАТ ДОМАЋИН КУПА РАДИВОЈА КОРАЋА: У Новом Саду борба за "Жућкову левицу"
27. 01. 2021. у 14:26
СИН НАЈВЕЋА РАДОСТ: Барбара Богдановић из Новог Сада, иако тешко болесна, постала мајка
27. 01. 2021. у 13:00
ЛАВРОВ ОТКРИО ПАКЛЕНИ ПЛАН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Ово је главни циљ Америке и Израела
МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров рекао је да је један од циљева америчко-израелског напада да се унесе раздор између земаља региона - између држава Персијског залива, између Ирана и његових арапских суседа.
05. 03. 2026. у 09:45
ИРАНСКИ ПРОЈЕКТИЛИ ПАЛИ КОД АЕРОДРОМА У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Амерички брод у пламену, све гори на Блиском истоку (ФОТО/ВИДЕО)
ШЕСТИ дан рата на Блиском истоку. Блиски исток је у пламену нових ваздушних напада. Размена ватре између савезништва САД-Израел и Ирана достиже критичну тачку, док су под ударом градови, војне базе и дипломатска упоришта.
05. 03. 2026. у 06:53 >> 07:48
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)