МУШКАРАЦ БРУТАЛНО ПРЕТУЧЕН ДОК ЈЕ ПРАО КОЛА: Хорор сцена у нишкој перионици трага се за тројицом нападача
ТРОЈИЦА, за сада непознатих нападача, претукла су у четвртак Нишлију старог 48 година док је прао своје возило, после чега су побегли.
Дарко Дозет
До бруталног напада дошло је око 15.30 сати испред перионице возила у Горњоматејевачкој улици.
- Човек је био заузет прањем свог возила и није ни приметио тројицу мушкараца која су му пришла наоружана металним шипкама. Изударали су га по глави, и нанели му тешке телесне повреде. Збринула га је Хитна помоћ а у Клиничком центру је установљено да је, осим повреда по глави, задобио и прелом вилице - наводе саговорници упознати са овим случајем.
Нишка полиција је потврдила догађај и саопштила да је обавештено Основно јавно тужилаштво те да се интензивно трага за починиоцима.
За сада нема информација шта је мотив бруталног напада на четрдесетосмогодишњака.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
НОЋ У БЕОГРАДУ: Хитна помоћ интервенисала 90 пута, три саобраћајне несреће
06. 01. 2021. у 07:42
СТРАВИЧНА СЦЕНА У МЛАДЕНОВЦУ: Човек пронађен мртав, а поред њега чудно оружје
04. 01. 2021. у 15:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)