ПОЛУПАО СТАКЛА, ПА ПОБЕГАО: Голфом ударио у салон у Братунцу
ПОЛИЦАЈЦИ Полицијске станице Братунац, на основу оперативног рада на терену и прикупљених доказа, за мање од три часа идентификовали су Б.Г. из Братунца, који се сумњичи да је јуче око 18.10 часова, у Улици Светог Саве у Братунцу учествовао у саобраћајној незгоди, управљајући аутомобилом марке „голф“, приликом чега је слупао стакло на свечаном салону који се налази у том делу града, речено нам је у полицији.
ФОТО: Д. Новковић
-Увиђај на лицу места обавили су полицајци Полицијске станице Братунац. У току је рад на комплетирању и документовању ове саобраћајне незгоде, а против осумњиченог следе законом прописане мере и радње -истичу у полицији.
Препоручујемо
„МРТАВ ПИЈАН“ ЗА ВОЛАНОМ: Возио са 2,8 промила алкохола у крви
09. 09. 2020. у 09:38
ПРИЈАВА У БРАТУНЦУ: Кријумчарио Египћане, па бежао од полиције
29. 07. 2020. у 10:20
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)