БАГЕРИСТА ПРЕГАЗИО КОЛЕГУ: Трагедија у Рибници код Краљева, мушкарац (60) преминуо у болници
У НЕСВАКИДАШЊОЈ несрећи која се под још неразјашњеним околностима догодила у среду, око 15.45, на приватном градилишту крај Ибра у улици Миломира Главчића, у краљевачком насељу Рибница, настрадао је Ж.К.(60) из Краљева.
Илустрација / Фото Н. Фифић
Како се претпоставља, несрећа се догодила приликом извођења земљаних радова када је, највероватније непажњом, багер ударио, а потом и прегазио несрећног мушкарца. Том приликом Ж.К. је задобио веома тешке повреде због којих је хитно превежен у Општу болницу „Студеница“ у Краљеву где је, упркос напорима лекара да му спасу живот, убрзо и преминуо.
Полиција је обавила увиђај, а више околности под којима се несрећа догодила биће познато након истраге.
Препоручујемо
КОЛАПС У САОБРАЋАЈУ: Преврнуо се турски камион код Сремске Митровице, има повређених
09. 12. 2020. у 07:36
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ
ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.
05. 01. 2026. у 19:27
Коментари (1)