УЗ ПРЕТЊУ НОЖЕМ ОПЉАЧКАО АПОТЕКУ: Полиција у Зајечару ухапсила младића - пронашли му сечиво и део новца
ПОЛИЦИЈА у Зајечару лишила је слободе свог суграђанина С. Р. (25), који је, уз претњу ножем, опљачкао једну апотеку у том месту.
Фото Depositphotos
Брзом акцијом, органи реда су нападача убрзо ухапсили, а код њега је пронађено сечиво И део новца, јер је, у међувремену, један део потрошио.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву због разбојништва, бити приведен тужиоцу Основног јавног тужилаштва у Зајечару.
Препоручујемо
ВОЗАЧУ ПОЗЛИЛО ТОКОМ ВОЖЊЕ? Детаљи несреће у којој је погинуо мушкарац (65) код Облачине
05. 12. 2020. у 12:24
ОВАКО СУ СРБИ „ОПЕРИСАЛИ” У ШПАНИЈИ: Детаљи акције о којој прича свет
05. 12. 2020. у 08:00
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)