ЗАЈЕДНО ПИЛИ ПА СЕ ПОСВАЂАЛИ: Нова сазнања о убиству код Гаџиног Хана

ДЕВЕДЕСЕТТРОГОДИШЊИ С.К. пронађен је мртав данас у својој породичној кући у Доњем Душнику, општина Гаџин Хан а према првим информацијама, у питању је насилна смрт.

ЗАЈЕДНО ПИЛИ ПА СЕ ПОСВАЂАЛИ: Нова сазнања о убиству код Гаџиног Хана

Фото: Друштвене мреже

Како Новости сазнају, наиме 28. новембра увече М. Ј. Осумњичен за убиство С.К. из Доњег Душника дошао је у његову кућу и заједно су пили алкохол.

У једном тренутку су се посвађали па је М.Ј. претукао С. К., скинуо жртвину гардеробу и однео је у своју кућу која је у близини.

Његову крваву гардеробу је спалио у пећи. Осумњичени је опрао своју гардеробу. Следећег дана, 29. новембра Миљан се наводно хвалио да је претукао и највероватније убио С.К.

Фото: Друштвене мреже

Данас је из свог села аутобусом побегао у Ниш где је ухапшен, на основу чврстих материјалних доказа који су прибављени. 

Иначе, стриц М.Ј., Саша Ј. звани “Хитлер” је пре две деценије био познат као разбојник и пљачкаш и својевремено се крио на Сувој Планини.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији