ФОТОГРАФИЈА СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ КОД ПРИЈЕПОЉА: Аутомобил се сурвао низ литицу, зауставио се на самој обали
ТРИДЕСЕТПЕТОГОДИШЊИ Е.П. из Бродарева настрадао је ноћас у тешкој саобраћајној несрећи код Пријепоља, док су три особе повређене.
Фото: А.Р.
Незгода се догодила на магистралном путу од Пријепоља према Бродареву, недалеко од Петровца, када је “мерцедес” слетео са пута и сурвао се низ литицу у реку Лим.
Према још увек непотврђеним информацијама, настрадали младић налазио се за воланом Мерцедеса, док су његови сапутници са повредама превезени у пријепољску Болницу. Тачан узрок несреће још увек се утврђује, а претпоставља се да би то могла да буде неприлагођена брзина.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НЕСРЕЋА У РЕСНИКУ: У судару аутобуса и аутомобила повређена мајка (23) са двоје деце!
18. 11. 2020. у 18:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)