ДРАМА КОД ВРЊАЧКЕ БАЊЕ: Жена случајно себе упуцала у врат - након тога урадила нешто још чудније

Г.Ћ.

27. 10. 2020. у 07:56

НЕСВАКИДАШЊА несрећа догодила се у уторак ујутро, око два сата после поноћи, под још неразјашњеним околностима у Новом Селу надомак Врњачке Бање када је овдашња мештанка В.В.(55) сама себе ранила у врат хицем из пиштоља.

ДРАМА КОД ВРЊАЧКЕ БАЊЕ: Жена случајно себе упуцала у врат - након тога урадила нешто још чудније

Фото: Депоситпхотос

Она је потом у свесном стању превежена у Општу болницу „Студеница“ у Краљеву где је збринута и, како сазнајемо, није животно угрожена.


Према незваничним информацијама, В.В. је испричала полицији да је пиштољ случајно опалио, као и да га је потом сакрила зато што нема дозволу за његово поседовање.

Више детаља, као и околности под којима се ова бизарна несрећа догодила биће познато након истраге која је у току.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ПУНИ ГОРЧИНЕ И МРЗОВОЉЕ: Ово су ТРИ најнегативнија хороскопска знака