УХВАТИО ГА ЗА ВРАТ И ТУКАО ДО СМРТИ: Осуђен убица из Белог блата, чека га девет година затвора

Новости онлине

21. 10. 2020. у 07:53

ВИШИ СУД у Зрењанину прогласио је кривим Ј. К. и осудио га је на казну затвора у трајању од девет година, због кривичног дела убиства.

УХВАТИО ГА ЗА ВРАТ И ТУКАО ДО СМРТИ: Осуђен убица из Белог блата, чека га девет година затвора

Фото архива

Он је проглашен кривим да је 15. јула прошле године, у Белом Блату, у пијаном стању, убио К. Ј. Злочин је, како је наведено, починио „услед стања алкохолисаности, смањено способан да схвати значај свог дела и да управља својим поступцима“, пише Дневник.

Након расправе, он је ухватио жртву за врат и затим јој задао више удараца песницом у главу. Нападнути мушкарац је услед удараца пао на ивицу кревета, а потом је леђима и главом ударио о под просторије.

Окривљени му је тада пришао, те је ногама стао на горњи део трупа, услед чега је К. Ј. задобио тешке телесне повреде опасне по живот, од којих је и преминуо.

Незадовољан висином изречене казне, виши јавни тужилац у Зрењанину је најавио да ће у законском року против пресуде изјавити жалбу, захтевајући да се окривљени осуди на казну затвора у дужем временском трајању.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

БИЋЕ СВЕ ТЕЖЕ: Огласила се продукција Гранда због Ђорђа Давида - запретио одласком из такмичења