СИЛОВАО ЋЕРКУ, ПРЕТУКАО ЈЕ И ОДСЕКАО ЈОЈ КОСУ Потврђена пресуда-силоватељу из Малог Црнића 15 година затвора
АПЕЛАЦИОНИ су у Крагујевцу потврдио је пресуду Вишег суда у Пожаревцу, којим је Ж.М. (62) из околине Малог Црнића осуђен на 15 година затвора због силовања малолетне ћерке А.М. (16).
Фото: Д.Н.
Ова пресуда је правоснажна и на њу не постоји право жалбе. На претходну пресуду пожаревачког суда жалила се одбрана оптуженог, док је Више јавно тужилаштво било задовољно досуђеном казном, јер је максимална за ово кривично дело.
Према наводима оптужнице, коју је заступао заменик вишег тужиоца Мирослав Војиновић, оптужени се теретио да је од 10. до 12. маја 2018. године, ћерку више пута силовао и претукао, а затим јој одсекао косу. У то време они су у кући били сами, јер га је његова супруга напустила због насиља, а сина је још раније избацио из куће.
Оптужени је ухапшен одмах пошто су га супруга и ћерка пријавиле полицији. Три месеца пре овог кривичног дела, он је изашао пре времена из затвора, у којем је издржао 10, од укупно 14 година на колико је осуђен за убиство једног мештанина из свог села. Виши суд и Више јавно тужилаштво били су против његовог пуштања, али је затворска комисија сматрала да треба да изађе на слободу, јер се добро владао и јер је оболео од леукемије.
Препоручујемо
ОВО ЈЕ НОЋНА МОРА: Исповест трудне девојке Синише К, серијског силоватеља из Берлина
18. 07. 2020. у 13:28
УЖАС У ЋУПРИЈИ: Старици (84) која се враћала са пијаце понудио превоз, а онда је силовао
07. 10. 2020. у 09:40
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)