ПОКРАЛА ЦРКВУ У СОКОБАЊИ: Украла кутију са прилозима
08. 09. 2020. у 09:15
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сокобањи ухапсили су С. М. (21) из Алексинца због постојања основа сумње да је учинила четири кривична дела крађе.
Повезане вести
ОСУМЊИЧЕНИ ЗА ТЕШКУ КРАЂУ: Из кладионице украли 500.000 динара и 500 евра
ПОЛИЦИЈА у Пожаревцу ухапсила је Д.Д. (30) из Петровца на Млави због основане сумње да је извршио кривично дело тешка крађа, док ће против двадесетогодишњег младића из Малог Баваништа, због истог кривичног дела, бити поднета кривична пријава у редовном поступку.
08. 08. 2020. у 12:13
НОВИ ДЕТАЉИ ПЉАЧКЕ У БАРУ: Репетирао пиштољ и наредио касирки да преда пазар
ЗА непун сат полиција је ухапсила Баранина А. Б. осумњиченог да је уз употребу пиштоља починио разбојништо у мега маркету Франца, у центру Бара, вечерас око 21 сат.
04. 08. 2020. у 23:08
ЛОПОВИ ОТИМАЈУ ОД БОЛЕСНЕ ДЕЦЕ: У Нишу поново опљачкана "Банка доброчинства"
КУТИЈА у којој је било око 10.000 динара, које је хуманитарка из Ниша Марина Адамовић у својој "Банци доброчинства" прикупила за лечење болесних малишана, украдена је у понедељак са шеталишта у Обреновићевој улици.
14. 07. 2020. у 12:35
Најновије из рубрике
ВОЗАЧУ САНИТЕТА СЕ У НИШУ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Нови детаљи саобраћајне несреће у Грделици, ухапшен камионџија, држављанин Северне Македоније
ВОЗАЧ санитетског возила из Врања Марио Илић (41) који је тешко повређен у саобраћајној незгоди у Грделици налази се на механичкој вентилацији,тренутно стабилних виталних параметара, али и даље је животно угрожен.
23. 07. 2026. у 16:16
СУД ЛЕСКОВЧАНИНУ ОДРЕДИО ПРИТВОР: Основано се сумња да је полно узнемиравао малолетницу
Основни суд у Лесковцу одредио је данас тридесетодневни притвор Д.Ђ. из овог града због сумње да је полно узнемиравао малолетницу.
23. 07. 2026. у 16:01
ДОЛАЗИЛА У СРБИЈУ ЗБОГ ОЧЕВЕ САХРАНЕ, САДА ЊОЈ СПРЕМАЈУ ПОСЛЕДЊИ ИСПРАЋАЈ: Породица скупља новац за транспорт Вериног тела из Даласа
ПОРОДИЦА и пријатељи Вере Питулић, пореклом из села Узићи код Пожеге, која је убијена у Даласу у Сједињеним Америчким Државама, покренуће акцију прикупљања средстава за транспорт њеног тела у Србију, где ће бити сахрањена.
23. 07. 2026. у 15:39
ОТЕО ПАЗАР ИЗ АПОТЕКЕ: Прво тужилаштво у Београду покренуло истрагу против осумњиченог за разбојништва
ПРВО основно јавно тужилаштво у Београду покренуло је кривични поступак против Н. М. (54) због сумње да је извршио кривична дела разбојништво о покушај разбојништва.
23. 07. 2026. у 15:34
ТРИ ОСОБЕ ПОГИНУЛЕ, ЈЕДНА ТЕШКО И ШЕСТ ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНО: У Јужнобачком округу за дан догодило се седам саобраћајних несрећа
НА путевима у Јужнобачком округу, у среду, 22. јула догодило се седам саобраћајних несрећа у којима су три особе погинуле, једна је задобила тешке, а шест лаке повреде. У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодило се пет саобраћајних несрећа у којима су три особе погинуле, једна је теже, а четири су лакше повређене.
23. 07. 2026. у 13:53
Коментари (0)