ПОКРАЛА ЦРКВУ У СОКОБАЊИ: Украла кутију са прилозима

В.Ђ.

08. 09. 2020. у 09:15

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сокобањи ухапсили су С. М. (21) из Алексинца због постојања основа сумње да је учинила четири кривична дела крађе.

ПОКРАЛА ЦРКВУ У СОКОБАЊИ: Украла кутију са прилозима

Фото Depositphotos

Она је, сумња се, из овдашње цркве, украла кутију са прилозима у којој је било око 11 хиљада динара.


Како се сумња, С.М. је од 1. августа до 4. септембра у једном бутику украла новчаник са око 20.000 динара, док је у другом  украла око пет хиљада динара. Уз то, њој се на терет ставља и да је из једне радње украла више кутија прехрамбених производа.

Осумњиченој је одређено задржавање до 48 сати и она ће, уз кривичну пријаву, бити приведена основном јавном тужиоцу у Алексинцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ПРЕМИНУО МАРК БРНОВИЋ: Узрок смрти још није објављен