УХАПШЕН МУШКАРАЦ У НОВОМ ПАЗАРУ: Претио управници затвора
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Полицијске управе у Новом Пазару, ухапсили су Ф.Х. из тог града због претњи управници Окружног затвора у Новом Пазару.
Фото Depositphotos
Полицајци Управе криминалистичке полиције, након акције лоцирања, лишили су слободе Ф.Х. из Новог Пазара због сумње да је извршио кривично дело угрожавање сигурности, потврђено нам је из МУП-а.
Како сазнаје индексонлине.рс, осумњичени је претње управници и затворским старешинама упутио путем друштвене мреже фејсбук.
Ухапшеном ће, уз консултацију с дежурним тужиоцем, бити одређено задржавање од 48 часова, након чега ће бити изведен пред надлежни суд.
Препоручујемо
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)