ХАПШЕЊЕ У НОВОМ САДУ: "Пао" Зоран Мрваљевић који важи за лице блиско шкаљарском клану
ЗОРАН Мрваљевић (43), из Херцег Новог који важи за особу блиску шкаљарском клану ухапшен је у Новом Саду.
Фото: Фејсбук
Његово хапшење потврђено је из црногорске полиције.
- Након издржане казне затвора због кривичног дела које је починио у Републици Србији, З.М. је лишен слободе на основу црногорске међународне потернице. З.М. се потражује по међународној потерници НЦБ Интерпол Подгорица ради обезбеђења његовог присуства кривичном поступку који се води против њега у Црној Гори због кривичног дела стварање криминалне организације, кривичног дело убиство путем подстрекавања и кривичног дела неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога у продуженом трајању, саопштено је из Управе полиције.
Њему је након хапшења од стране Вишег суда у Новом Саду одређен екстрадициони притвор.
- Следи комуникација надлежних органа Црне Горе и Републике Србије ради изручења овог лица нашој држави - додаје се у саопштењу полицје.
Мрваљевић је прошле године ухапшен од стране српске полиције због сумње да је извршио кривична дела трговина утицајем и фалсификовање исправе.
Препоручујемо
У АКЦИЈИ "ПАРМА 2": Приведено троје, одузет хеликоптер
16. 07. 2020. у 18:55 >> 18:58
ПРОНАЂЕНО 54 КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ: Дилер умакао полицији у Подгорици
16. 07. 2020. у 16:09
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (2)