ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ДО 30 ДАНА МУШКАРЦУ: Пуцао из аутоматске пушке у Крагујевцу

НА предлог Вишег јавног тужилаштва у Крагујевцу суд је одредио до 30 дана притвор М.Ј. (40) из Ваљева, због сумње да је 21. јула из аутоматске пушке у правцу једне куће у Крагујевцу, потврђено је у том тужилаштву.

ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ДО 30 ДАНА МУШКАРЦУ: Пуцао из аутоматске пушке у Крагујевцу

Фото: Љ.П.

Он је осумњичен за извршење кривичних дела неовлашћена производња, држање, ношење и промет оружја, покушај убиства и насилничко понашање.

Полиција је раније саопштила да је поступалајући по више пријава грађана да је у наведеној улици виђено лице са оружјем и да су се чули пуцњи, брзо изашла на лице места.

Осумњичени је савладан и ухапшен, а на лицу места је пронађена аутоматска пушка, два ножа, кеса са за сада неутврђеном количином муниције и ранац у којем се налазила муниција.

Код осумњиченог је пронађена и ручна бомба. Претресом возила које користи осумњичени такође, пронађени су нож и секира.

Полиција је на лицу места затекла једну особу са повредама највероватније нанетим оштрим предметом.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - Потрага за деловима тела код Лазаревца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?