"НИКОГА НИЈЕ ДИРАО, МИРНО СЕ ВРАЋАО КУЋИ" Тужна животна прича убијеног дечака из Лесковца - Хранитељи сломљени од бола
Г. В. хранитељ тинејџера А. И. (17), који је данас подлегао повредама након што су га претукла двојица вршњака, провео је неко време испред Опште болнице у Лесковцу у којој је младић преминуо. Сломљен од бола плакао је и туговао за изгубљеним дечаком.
Фото: И. Митић
Он је након несреће дао изјаву у полицији и рекао да се А.И. враћао из школе мирно својим путем као и сваког дана, пише Блиц.
- Никога није дирао, мирно се враћао кући рутом којом се сваки дан враћа из школе - изјавио је хранитељ дечака, видно потресен и у шоку.
Породица у сузама
Породица која се бринула о убијеном тинејџеру не може да сакрије тугу због овог трагичног догађаја.
Г. В. је потврдио да дечак живи са њима од 2011. године, заједно са старијим братом који је завршио средњу школу и уписао вишу.
Убијени младић је из Лесковца и има полубрата, пошто се његова мајка преудала. Његов отац је умро давно, а мајка је правоснажно лишена старатељства због грубог занемаривања детета.
- Оба брата су дивна деца - кажу старатељи.
Насмрт претукли младића
Неколико сати након што је А.И. подлегао повредама, откривени су идентитети нападача.
БОНУС ВИДЕО:
ЈЕЗА У НОВОСАДСКОМ НАСЕЉУ: Син убио мајку, па јој одсекао главу
Препоручујемо
УХАПШЕН МЛАДИЋ ЗБОГ УБИСТВА ДЕЧАКА: Полиција привела осумњиченог у Лесковцу
27. 11. 2024. у 19:28
ТИНЕЈЏЕР (17) ПРЕМИНУО У БОЛНИЦИ: Вршњаци га напали у близини лесковачке школе?
27. 11. 2024. у 16:31
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)