ПУЦАО У ЖЕНУ НАКОН СВАЂЕ: Породична драма у Врању

У петак поподневним сатима дошло је до породичне расправе са супругом када је након свађе М.С. припадник жандармерије пуцао службеним оружјем у врата.

ПУЦАО У ЖЕНУ НАКОН СВАЂЕ: Породична драма у Врању

Фото Архива

Како нам је речено у тужилаштву жена је позвала брата, онда је жандармерац претио у присуству брата . Спаковала се и кренула из куће и у тренутку рекла да је боли место где је он ударио и пала, а онда је опалио пиштољ који је био код ње и задобила је теже повреде. Збринута је у Нишу.

У Основном јавном тужилаштву кажу да је наложено задржавање до 48 сати жандармерцу, након чега ће бити саслушан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?