ОВО ЈЕ АЛБАНАЦ КОЈИ ЈЕ ПУЦАО НА ДВОЈИЦУ ПОЛИЦАЈАЦА У ЛОЗНИЦИ: Једног убио, другог ранио (ФОТО)
ПОТПРЕДСЕДНИК Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да је ноћас у Лозници убијен један полицијски службеник, док је други тешко рањен.
Фото: МУП
На лицу места полиција је пронашла пасош осумњиченог, издат од стране привремених институција такозваног Косова на име Хајзири Артан (33) и немачку личну карту.
- Ноћас, око 00.55 часова у Лозници, приликом контроле возила на контролном пункту у Липничком Шору, полицијски службеници Станице граничне полиције Трбушница зауставили су мерцедес тутинских регистарских ознака у којем су се налазиле две особе - рекао је Дачић.
Приликом изласка из возила једна особа је пуцала из пиштоља, погодивши полицијског службеника Николу Крсмановића (34) у груди, а полицијског службеника Вјекослава Илића (50) у раме, након чега је побегао.
Оба полицијска службеника превезена су у Општу болницу Лозница, где је Крсмановић подлегао повредама.
На лицу места полиција је пронашла пасош осумњиченог, издат од стране привремених институција такозваног Косова на име Хајзири Артан (33) и немачку личну карту.
Фото: МУП
Јаке полицијске снаге интензивно трагају за нападачем, на терену су полицијски службеници ПУ Шабац, као и Управе криминалистичке полиције, Управе граничне полиције и припадници Специјалне антитерористичке јединице, подигнути су дронови и хеликоптери.
Увиђај од стране Вишег јавног тужиоца из Шапца и припадника полиције је у току.
Породици убијеног полицајца упућујем најдубље саучешће у име Министарства унутрашњих послова и своје лично име - рекао је Дачић.
Препоручујемо
АЛБАНАЦ ПУЦАО НА ДВОЈИЦУ ПОЛИЦАЈАЦА: Један издахнуо од рана, други рањен
18. 07. 2024. у 07:05
ПОЗНАТО СТАЊЕ ДРУГОГ ПОВРЕЂЕНОГ ПОЛИЦАЈЦА У ПУЦЊАВИ У ЛОЗНИЦИ: Првом није било спаса
18. 07. 2024. у 07:36
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)