НОВИНАР РАДАРА НАПАО ДИРЕКТОРА СРПСКОГ ТЕЛЕГРАФА: Из чиста мира пришао, кренуо да га вређа, па му се унео у фацу
ВЕЛИКИ скандал догодио се данас у Косовској улици у Београду када је Вук Цвијић из чиста мира пришао столу за којим су седели сувласник Медијске мреже Милан Лађевић и његов заменик Борис Вуковић.
Фото: Принтскрин/Јутјуб/Jutarnji Program TV Happy
Наиме, Вук Цвијић је из чиста мира напао Милана Лађевића, чак му се уносио и у фацу, а онда је почео да му прети.
- Пришао је столу и из чиста мира почео цинично да се смеје, вређа и да говори како ће тек да пише о нама, уносећи ми се у фацу. Стајао сам испред њега, а он је наставио да ми прети и рекао је овим речима "да ћемо га запамтити". Он је инсценирао да сам га ја одгурнуо. Претио ми је и полицијом - рекао је Милан Лађевић.
(Република)
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)