"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Родитељи убијене деце из Дубоне поднели кривичну пријаву против мајке масовног убице
Саша Панић, Милосав Тодоровић и Стефан Марковић из Дубоне поднели су кривичну пријаву против Биљане Б., мајке Уроша Б. (21) који је 4. маја прошле године извршио масовно убиство у Дубони и Малом Орашју. Ово је за „Новости“ потврдио адвокат Стефан Стефановић.
Фото Д. Миловановић
Према његовим речима, кривична пријава прослеђена је данас Вишем јавном тужилаштву у Смедереву.
У њој се мајка Уроша Б. терети за три кривична дела - лажно пријављивање, давање лажног исказа и недозвољено држање оружја и експлозивних направа, наводи адвокат Стефановић.
Препоручујемо
Мушкарац избоден и претучен у Умци: Хитна помоћ на терену, истрага у току
03. 05. 2026. у 20:37
Откачио се лифт док је дете било у њему: Драматичне сцене у Прокупљу
03. 05. 2026. у 20:11
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)