БАЦИЛИ БОМБЕ НА КУЋЕ ДРАГОСЛАВА КОСМАЈЦА? Полиција код Љига ухапсила мушкарца и жену

Танјуг

16. 11. 2023. у 19:25

ПРИПАДНИЦИ МУП-а ухапсили су данас Д.К. (59) и његову жену Џ. Р.Т. (39) у селу код Љига због сумње да су бацили бомбе на две куће на Звездари у власништву породице покојног Драгослава Космајца, сазнаје Танјуг.

БАЦИЛИ БОМБЕ НА КУЋЕ ДРАГОСЛАВА КОСМАЈЦА? Полиција код Љига ухапсила мушкарца и жену

Фото: Н. С./Архива "Новости"

Сумња се да су они бацили бомбу 8. новембра на кућу у власништву Космајчевог сина, као и ону која је данас откривена на другој локацији, а није експлодирала.

Друга кућа на коју је бачена бомба је у власништву ћерке Драгослава Космајца.

Они ће бити приведени на саслушање у Више јавно тужилаштво у Београду које води истрагу против њих.

БОНУС ВИДЕО - РУСКА ПАЦИФИЧКА ФЛОТА: Извођење вежбе одбране Северног морског пута

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

НЕВЕРИЦА У ДЕНВЕРУ! Нове информације о повреди Николе Јокића (ВИДЕО)