СИН СЕКИРОМ НАПАО ОЦА И МАЈКУ: Покушај убиства у Својнову код Параћина

Зорана Рашић
Зорана Рашић

08. 11. 2023. у 10:20

ЈУТРОС око 6.30 у Својнову, код Параћина, мушкарац стар 44 године напао је секиром свог оца и мајку и тешко их повредио.

СИН СЕКИРОМ НАПАО ОЦА И МАЈКУ: Покушај убиства у Својнову код Параћина

Фото: Shutterstock/Илустрација

Према првим незваничним сазнањима, син је оца, старог седамдесет година, ударио секиром у главу и он се налази у коми, док је мајци нанео више посекотина по лицу.

Служба хитне медицинске помоћи збринула је повређене, а увиђај је у току.

Мотив овог породичног насиља се утврђује, али претпоставља се да је до покушаја убиства дошло после свађе, а у тренутку нервног растројства починиоца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (0)

Како смањити надутост и побољшати варење?