УБИСТВО „ПРИКРИЛИ“ САОБРАЋАЈНОМ НЕСРЕЋОМ: Краљевачка полиција расветлила злочин у месту Рудно

Горан Ћировић

15. 09. 2023. у 22:33

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Краљеву ухапсили су браћу Д.В. (25) и Д. В. (26) из Трстеника, као и К.Р. (21) из Крушевца, З.В. (51) и Д.Л.(73), обојица из Трстеника, због сумње да су починили тешко убиство.

УБИСТВО „ПРИКРИЛИ“ САОБРАЋАЈНОМ НЕСРЕЋОМ: Краљевачка полиција расветлила злочин у месту Рудно

Г.Шљивић

Сумња се да су они, синоћ око 22 сата, након свађе и туче са четрдесетједногодишњаком из Трстеника, у и испред једног угоститељског објекта у месту Рудно, 110 километара од Краљева на рудњанској висоравни, ушли са њим у аутомобил марке „фолксваген“ и док је управљао возилом, задали му више удараца по глави и телу.

Потом га је, како се сумња, Д.В. више пута посекао ножем, након чега је четрдесетједногодишњак возилом слетео с пута. Сумња се да су браћа Д.В. и Д. В. из Трстеника наставили да брутално ударају четрдесетједногодишњег мушкарца који је од задобијених повреда преминуо на лицу места.

Петорица осумњичених терете се да су, како би прикрили извршење кривичног дела, тело четрдесетједногодишњака ставили у такав положај да изгледа као да је настрадао у саобраћајној несрећи.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Краљеву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Ћерка Луке Модрића више личи на Луку Модрића - од Луке Модрића (ФОТО)