НАПАД НОЖЕМ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Мушкарац са тешким повредама пребачен у Ургентни центар
НА Новом Београду је током ноћи један мушкарац убоден ножем, а у центру града је оборен мотоциклиста, речено је за Танјуг у Хитној помоћи.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Јутрос око 3.03 часова, у Улици Јурија Гагарина 22, највероватније у тучи, мушкарац је убоден ножем и он је са тежим повредама превезен у Ургентни центар.
Нешто раније, на углу Влајковићеве и Светогорске, у саобраћајној незгоди, оборен је мотоциклиста и он је задобио лакше телесне повреде.
Екипе Хитне помоћи имале су ноћас 83 интервенције, од тога 18 на јавним местима, углавном због алкохолисаних особа и падова.
Током ноћи било је нешто мање позива, а за помоћ су се јављали хронични болесници, астматичари и хипертензичари, као и срчани и онколошки пацијенти.
БОНУС ВИДЕО: ПАЛА ТЕРАСА СА 11.СПРАТА СОЛИТЕРА - Драма у Булевару Михајла Пупина на Новом Београду
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)