ДАНАС САХРАНА НЕВЕНЕ КОЈУ ЈЕ СТОЈАН СВИРЕПО ИЗБО НОЖЕМ: Последњи испраћај на Брђанском гробљу у Рипњу

Јелисавета Љутић

12. 04. 2023. у 09:39

ДЕВОЈЧИЦА Невена Петровић (16), коју је свирепо убио њен комшија Стојан Илић (38), биће сахрањена данас у 13 сати, на Брђанском гробљу, потврђено је "Новостима" из надлежне установе која организује последњи испраћај покојника.

ДАНАС САХРАНА НЕВЕНЕ КОЈУ ЈЕ СТОЈАН СВИРЕПО ИЗБО НОЖЕМ: Последњи испраћај на Брђанском гробљу у Рипњу

Фото: Принтскрин/Фејсбук

Несрећну девојчицу, која је од малих ногу расла заједно са његовом ћерком, насмрт је ножем избо први комшија Илић, који је, иначе, био пријатељ њене породице, са којом је друговао годинама.

Он је кобног дана ножем избо и Невенину мајку Сању, у коју је наводно био заљубљен, као и баку Мирјану и ујака Дејана.

Затим је побегао са места злочина и претио да ће се и сам убити. Он је убрзо ухапшен, а данас ће бити приведен на саслушање у надлежно Тужилаштво.

БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" У КУЋИ УБИЈЕНЕ ДЕВОЈКА Брат: Не верујем ни да је имао времена да је силује

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ЖЕЉКО СКРХАН: Када одем у Мостар, обилазим само гробове