НОГАМА И РУКАМА УДАРАО ПАРТНЕРКУ: Ухапшен Нишлија осумњичен за пребијање девојке - претукао је, па побегао
Министарство унутрашњих послова у Нишу, у ефикасно спроведеној акцији, по налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, ухапсили су А. С. (1988) из овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда над својом емотивном партнерком.
Foto: G.Šljivić
Он се сумњичи да је јуче по подне више пута рукама и ногама ударао своју емотивну четрдесетједногодишњу партнерку и поломио јој два пршљена, нанео више лаких телесних повреда, а потом побегао са места догађаја.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)