НИЈЕ БИЛО ПУЦЊАВЕ У БЕОГРАДУ: Друштвеним мрежама се проширила лажна вест - ево шта се дешавало у Војислава Илића
НА Инстаграм страници "Мој Београд" освануле су фотогорафије наводне пуцњаве која се догодила у улици Војислава Илића у Београду. Како сазнајемо, у питању је био ватромет испред једног локала.
Фото: Инстаграм принтскрин/Мој Београд
На Инстаграм страници Мој_Београд прво је објављена информација о пуцњави, као и да су јаке полицијске снаге на терену, што се испоставило као неистина.
Ватромет је трајао око 15 минута.
Увиђај је тренутно у току.
БОНУС ВИДЕО:
Кућа у којој је избио пожар и у којој је трагично настрадало двогодишње дете у Бачком Петровцу
Препоручујемо
ХИТНО ИСКЉУЧЕН ИЗ САОБРАЋАЈА: Сомборац возио са чак 3,10 промила алкохола у крви
03. 10. 2022. у 19:30
"СРПСКА СЕ ТРУБА С КОСОВА ЧУЈЕ" ЗА ПОБЕДНИКА МАТЕЈУ: Оборен рекорд на Газиводама - Стотине младића и девојака пливало за Часни крст (ВИДЕО)
ПЛИВАЊЕ за Часни крст одржано је традиционално на језеру Газиводе. Овогодишњи победник је Матеја Касаловић.
19. 01. 2026. у 13:55
КАЛИНКА ЈЕ ИМАЛА 14 ГОДИНА КАД ЈЕ БРУТАЛНО УБИЈЕНА: Отац 30 година истраживао злочин, сви га сматрали лудим - права истина је шокирала свет!
АНДРЕ Бамберски је пензионер, а три деценије живота је посветио разоткривању смрти своје ћерке.
19. 01. 2026. у 13:58
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)