ОВО ЈЕ МЛАДИЋ ОСУМЊИЧЕН ЗА УБИСТВО МАЈКЕ: Комшије у шоку - бавио се музиком и тренирао, чули су да је правио инциденте
ПОЛИЦИЈА је данас ухапсила Ђ. М. (26) због сумње да је убио своју мајку Д. М. (61) у стану у Улици војводе Степе у Београду.
Фото: Приватна архива
Комшије су за "Новости" рекле да су чули да је осумњичени Ђ. М. правио инциденте, али кажу и да се уредно јављао свим суседима.
- Знамо га из виђења. Бавио се музиком и тренирао је. Радио је у једном супермаркету - кажу суседи који су шокирани након вести о убиству.
Да подсетимо тело његове мајке нађено је током ноћи. У саопштењу МУП пише да јој је нанео више удараца тупим предметом по глави, и да је несрећна жена преминула од задобијених повреда.
Према речима његове сестре, Ђ. М. се последњих дана чудно понашао, а јуче је направио инцидент у центру Београда када је напао непознату девојку.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду.
БОНУС ВИДЕО: СЕЋАЊЕ - Павле Вујисић није завршио глуму, али многима је могао да буде професор
Препоручујемо
РАСКИД ПРЕКО ТЕЛЕФОНА: Бивши дечко Ане Ивановић није поднео што га је оставила
01. 10. 2022. у 10:58 >> 11:08
"СРПСКА СЕ ТРУБА С КОСОВА ЧУЈЕ" ЗА ПОБЕДНИКА МАТЕЈУ: Оборен рекорд на Газиводама - Стотине младића и девојака пливало за Часни крст (ВИДЕО)
ПЛИВАЊЕ за Часни крст одржано је традиционално на језеру Газиводе. Овогодишњи победник је Матеја Касаловић.
19. 01. 2026. у 13:55
КАЛИНКА ЈЕ ИМАЛА 14 ГОДИНА КАД ЈЕ БРУТАЛНО УБИЈЕНА: Отац 30 година истраживао злочин, сви га сматрали лудим - права истина је шокирала свет!
АНДРЕ Бамберски је пензионер, а три деценије живота је посветио разоткривању смрти своје ћерке.
19. 01. 2026. у 13:58
Шта значи кад је на Крстовдан ВЕДРО И ВЕТРОВИТО
КРСТОВДАН, који се обележава 18. јануара, један је од оних празника у српској традицији који тихо, али снажно повезује веру, природу и човека. Иако често остаје у сенци Богојављења, Крстовдан у народном памћењу носи једнаку симболику, као дан када се судбина године “запечати”, а вода, ветар и небо постају гласници онога што долази.
18. 01. 2026. у 11:39
Коментари (2)