ХТЕО ДА УБИЈЕ СИНА И ЖЕНУ, ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР: Саслушан пуцач са Бежаније

30. 10. 2024. у 17:52

У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Београду саслушан је Драган П. (61) због сумње да је 28. октобра ове године у породичној кући на Бежанијској коси, хицима из пиштоља који је нелегално држао, покушао да убије сина и супругу.

ХТЕО ДА УБИЈЕ СИНА И ЖЕНУ, ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР: Саслушан пуцач са Бежаније

Фото: Н. Скендерија

Након саслушања тужилаштво је предложило судији за претходни поступак Вишег суда у Београду да осумњиченом одреди притвор да не би утицао на сведоке, да не би поновио кривично дело у кратком временском периоду и јер је за кривично дело које му се ставља на терет прописана казна затвора преко 10 година, а начин извршења или тежина последице кривичног дела су довели до узнемирења јавности које може угрозити несметано и правично вођење кривичног поступка.

Наредбом о спровођењу истраге осумњиченом се на терет ставља кривично дело тешко убиство у покушају у стицају са кривичним делом недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

УМРО НА БИНИ: Смрт Љубе Мољца о којој је причала Југа - тог јутра га је јако болела глава, а ближио му се 46. рођендан