НОВИ ПРИТВОР "ВРАЧАРЦИМА": Шеснаест припадника криминалне групе иза решетака још 30 дана
СПЕЦИЈАЛНИ суд продужио је за још 30 дана притвор шеснаесторици осумњичених припадника организоване криминалне групе "врачарци", којима се на терет стављају три тешка убиства и пет покушаја тешких убистава.
Фото: Новости
Притвор им је продужен због опасности од бекства, да не би боравком на слободи утицали на сведоке и саучеснике, као и да не би у кратком временском периоду поновили кривично дело, уништили доказе.
Као вође групе "врачарци" означени су Никола Вушовић који се налази у бекству и Урош Пиперски, који је ухапшен у Португалији.
Група се терети за убиства Александра Шарца, Александра Халабрина и Драган Ристића Чађе и за покушај убиства Самира Дивљановића, Милоша Ниловића, Андрије Зарића, Арсенија Стефановића и сада покојног Лазара Вукићевића.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)