САСЛУШАНА ТРИ КОРУМПИРАНА ИНСПЕКТОРА: Од власника привредног субјекта тражио 1.500 евра, па новац поделио са колегама
22. 11. 2022. у 18:21
У ПОСЕБНОМ одељењу за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду данас су саслушана тројица запослених у одсеку за инспекцијске послове у Управи за ветерину Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде који се сумњиче за примање мита.
Повезане вести
БОРБА ПРОТИВ КОРУПЦИЈЕ: Ухапшено шест особа, прибавиле противправну имовинску корист од око 24.250.000 динара
ПОЛИЦИЈА је у наставку борбе против корупције, ухапсила шест особа осумнњичених да су у периоду од годину и по дана прибавили противправну имовинску корист од око 24.250.000 динара, а на терет им се ставља дело превара у обављању привредне делатности, саопштило је данас Министарство унутрашњих послова.
08. 12. 2025. у 18:40
Најновије из рубрике
ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО БАКИЋА ИМАО САУЧЕСНИКА? Полиција трага за мушкарцем са Интерполове потернице
АЛЕКСАНДАР Д. (35) који је данас ухапшен због убиства Живка Бакића, имао је саучесника.
26. 01. 2026. у 20:23
ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ЈЕ УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ЖИВКА БАКИЋА: Огласила се полиција о спектакуларној акцији (ВИДЕО)
УПРАВА криминалистичке полиције (УКП) ухапсила је у Београду осумњиченог за убиство Живка Бакића Жиће (44), потврђено је "Новостима".
26. 01. 2026. у 17:32
"ШТА МЕ ГЛЕДАШ", ПА ИЗВУКАО НОЖ: Оптужница за покушај убиства
Више јавно тужилаштво у Београду подигло је оптужницу против Исидора Ш. (32) због постојања оправдане сумње да је 2. октобра 2025. године у Синђелићевој улици ножем покушао да убије Н. Л.
26. 01. 2026. у 16:28
"НОВОСТИМА" ПОТВРЂЕНО: Ухапшен осумњичени за убиство Живка Бакића
УПРАВА криминалистичке полиције (УКП) ухапсила је у Београду осумњиченог за убиство Живка Бакића Жиће (44) Сопоту, потврђено је "Новостима".
26. 01. 2026. у 15:48
ЗАТЕЧЕН У ЛОКАЛУ СА НОВЦЕМ: У Жабљу ухапшен Н.Ј. (41) осумњичен за крађу
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Жабљу ухапсили су Н. Ј. (41), због постојања основа сумње да је учинио кривично дело тешка крађа.
26. 01. 2026. у 15:02
Коментари (0)