ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ ОСУЂЕН НА 40 ГОДИНА ЗАТВОРА

ЗОРАН Марјановић осуђен је на 40 година затвора за убиство супруге Јелене Марјановић.

ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ ОСУЂЕН НА 40 ГОДИНА ЗАТВОРА

Фото: Танјуг

На првостепену пресуду и одбрана и тужилаштво имају право жалбе Апелационом суду у Београду, који ће донети правоснажну пресуду.

У завршној речи, поступајући тужилац Никола Ускоковић је од суда затражио да Марјановића осуди на максималну казну за кривично дело тешко убиство од 40 година, као и да му одреди притвор због узнемирења јавности.

Тужилаштво је оценило да је током поступка доказано да је Марјановић своју жену са умишљајем убио и то на свиреп и подмукао начин.

Са друге стране, четири адвоката одбране су у својим завршним речима оспоравали наводе тужилаштва и за свог брањеника тражили ослобађајућу пресуду.

Он је на почетку суђења у новембру 2019. године детаљно изнео своју одбрану, негирајући да је убио супругу, али је одбио да одговара на питања тужилаштва.

Све је почело 2. априла

Подсетимо, Јелена Марјановић убијена је 2. априла 2016. године на насипу у Борчи.

Све је почело када је тог 2. априла Зоран Марјановић пријавио да је његова супруга Јелена нестала.

Он је тада рекао да су он и ћеркица полако ходали за Јеленом на насипу поред Дунава у Борчи док је она трчала испред њих.

С обзиром на то да је та стаза дуга неколико километара, говорио је да је Јелена одмакла од њих далеко и да је брзо нестала из видокруга.

БОНУС ВИДЕО:

 

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.

21. 07. 2026. у 18:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

ДЕСИЛО МИ СЕ ОНО О ЧЕМУ МНОГИ ЋУТЕ Исповест Слобе Васића након изласка из Лазе - Било је дана када нисам знао како даље