ДВЕ ОСОБЕ ТЕШКО, А ЈЕДНА ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНА: У Јужнобачком округу за дан догодило се пет саобраћајних несрећа
У ПРОТЕКЛА 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се пет саобраћајних несрећа у којима су две лособе задобиле тешке, а једна лаке телесне повреде.
Фото: С.М.Јовановић
У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодиле су се три саобраћајне несреће у којима су две особе теже повређене.
Полицијска управа у Новом Саду је, 20. августа, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 308 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
На овом подручју, из саобраћаја су искључена 22 возача и два возила, а задржан је један возач, због вожње под дејством алкохола.
Он ће, уз прекршајну пријаву, бити приведен надлежном прекршајном судији.
Препоручујемо
ПОЛИЦИЈА ТРАГА ЗА НАПАДАЧЕМ СА НОВОГ БЕОГРАДА Избо ножем жену пред дететом: Ако га видите, одмах га пријавите! (ФОТО)
27. 12. 2025. у 16:30 >> 16:32
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)