УЖАС У ВРАЊУ: Тешко повређенo дечак који је тротинетом ударио у камион
У поподневним сатима, на раскрсници улице Косовске и Ратка Павловића десила се тешка саобраћајна незгода у коме је тринаестогодишњи дечак задобио тешке телесне повреде.
Новости
У Полицији су нам поврдили да је дошло до контакта детета и камиона, али више детаља нису износили.
Очевици су испричали за Новости да је призор био језив, као и да је крви било на све стране.
Према незваничним информацијама девојчица се није зауставила на знак Стоп и улетела под камион који се кретао другом улицом.
Она је хитно превежена у нишки Клинички центар.
Препоручујемо
ДРАМА НА АУТО-ПУТУ КОД НИША: Сударили се путнички аутобус и камион, има и повређених
21. 03. 2026. у 18:23
ТРАГЕДИЈА У ГСП АУТОБУСУ: Жена преминула у току вожње у центру Београда
21. 03. 2026. у 18:12
ИЗБОДЕН МЛАДИЋ НА ЗВЕЗДАРИ: Нападачи побегли са лица места
21. 03. 2026. у 17:28
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)