УЖАС У НОВОМ ПАЗАРУ: Кренуо у рикверц и ударио жену

В.Н.

05. 07. 2025. у 17:21

ЖЕНА Ј.Ј. (77) тешко је повређена у саобраћајној незгоди која се догодила синоћ у близини моста у Новом Пазару, након што је возач возила марке "рејнџ ровер" приликом вожње уназад оборио док је прелазила коловоз ван обележеног пешачког прелаза.

УЖАС У НОВОМ ПАЗАРУ: Кренуо у рикверц и ударио жену

Фото: Shutterstock/Илустрација

Према ранијим информацијама, незгода се догодила када је возач зауставио возило у раскрсници, приметивши да му из супротног правца великом брзином долази друго возило. У намери да избегне потенцијални судар, пребацио је возило у рикверц, не видевши да се иза аутомобила налази старија жена која је управо прелазила улицу. Том приликом дошло је до контакта, а Ј.Ј. је пала и изгубила свест.

Иако је одмах пребачена у Општу болницу Нови Пазар и збринута од стране дежурних лекара, услед тешких телесних повреда одлучено је да се упути на даље лечење у Клинички центар Крагујевац. Према последњим информацијама, она се налази у критичном стању, јер је приликом пада задобила ударац у главу.

На лице места брзо су стигли припадници полиције који су обавили увиђај, а истрага о тачним околностима несреће је у току. Очекује се и изјава возача, као и преглед надзорних камера из околине, које би могле помоћи у утврђивању одговорности.

(Санџак данас)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута